• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ОГОЛОШЕННЯ

/Files/images/1.gif

Ми віримо, що все буде добре, бо переможемо цю страшну вірусяку разом!

ТЕЛЕФОНИ ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ COVID-19

0522241314 - у робочі дні з 9.00 до 18.00

0800500238 - цілодобово

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

У ЗВ'ЯЗКУ З КАРАНТИНОМ, НАВЧАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО

Адміністрація закладу

/Files/images/Без названия.jpg

/Files/images/c55c4f0dde106f31e17ce2504fe29a47.png

Основні дані про коронавірус:

Назва вірусу

2019-nCoV (або SARS-CoV-2)

Назва хвороби

COVID-19

Шляхи передачі

Контактний, крапельний

Інкубаційний період

2—14 днів

Вакцина

Наразі не існує

Лікування

Симптоматичне

Симптоми

Гарячка, кашель, ускладнене дихання

«Десять порад, як уникнути коронавірусної інфекції»:

1. Мийте руки з використанням антисептиків, а якщо їх немає під рукою – водою з милом. Вірус може передаватися при торканні забруднених ним поверхонь або при контакті з хворими людьми, а обережна поведінка знижує ризик зараження.

2. Регулярно чистіть поверхні, такі як стільниці робочих або кухонних столів.

3. Переконайтесь, що інформація про COVID-19 надходить із надійних джерел, таких як національні заклади охорони здоров’я, медичний персонал або ВООЗ. Варто пам’ятати, що зараження зазвичай починається з лихоманки та сухого кашлю, а не з нежитю.

4. Уникайте подорожей, якщо у вас є гарячка або кашель. Якщо хвороба застане вас під час перельоту, потрібно негайно повідомити екіпаж, а після повернення додому звернутися до медичного персоналу та повідомити, звідки ви щойно повернулися.

5. Чхати і кашляти потрібно, прикриваючись рукавом (а не долонями) або одноразовою хустинкою, яку потрібно негайно викинути в смітник і помити руки.

6. Якщо вам більше 60 років і ви маєте проблеми зі здоров’ям, такі як серцево-судинна або дихальна недостатність, діабет, зростає ризик серйозних ускладнень у випадку зараження. Тому потрібно дотримуватися додаткових запобіжних заходів, уникати людних місць, де можна легко зіткнутися з потенційними джерелами інфекції.

7. Якщо ви погано почуваєтеся, залишайтеся вдома і зателефонуйте до лікаря, який запитає вас про симптоми, куди ви їздили та з ким контактували.

8. Якщо ви захворіли, залишайтеся вдома, ізолюйте себе від інших членів сім’ї (також під час їжі) та використовуйте окремий посуд.

9. У випадку задишки, викличте лікаря.

10. Природно, що, перебуваючи в середовищі, де поширюється хвороба, ми відчуваємо занепокоєння. Варто шукати спосіб вирішення цієї ситуації, допомоги та захисту на робочому місці, у школі чи місці релігійних зібрань.

Кiлькiсть переглядiв: 271

Коментарi